Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą
sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Ekstremalus seksas

Paskelbė admin 2017/03/06 0 Komentaras (-ai)

Ekstremalus seksas

Seksas ir sekso prekės – svarbi gyvenimo dalis, suartinanti žmones. Lytinių santykių dėka ne tik kuriasi žmonija, bet mezgasi artimas ryšys tarp dviejų žmonių. Tai yra galimybė pažinti savo bei partnerio kūną, labiau susidraugauti, vėliau patirti kaitinantį meilė jausmą. Santykių pradžioje, kai jausmai ir aistros tiesiog virte verda,  meilės vieta nedaro didelės įtakos, tačiau laikui bėgant rutina gali vėsinti jausmus. Tačiau, kad taip neįvyktų, reikia pasistengti paįvairinti savo kasdienybę – atrasti naujų vietų seksui. Tokias neįprastas vietas galima pavadinti tiesiog ekstremaliomis. Pateikiame keletą pavyzdinių vietų, kuriose galite patirti malonumų ir aistros pojūtį, netikėtai pakilus kūno temperatūrai.

Viena iš tokių galimų vietų – automobilis.

Tarkime, galima nuvažiuoti į miškelį ar į apleistą vietą (idealu, jei turite nuosavą garažą) – tik reikia saugotis nuo pašalinių žmonių, kad galėtumėme visiškai atsipalaiduoti ir atsiduoti savo partneriui. Tačiau, pasirinkus šią vietą, derėtų laikytis švaros. Juk būtų nesmagu patekti į nejaukią situaciją, jei keleiviai suprastų, kas buvo daroma, ar pajaustų nemalonų kvapą. Reikia gerbti save ir aplinkinius.

Dar viena „karšta“ vietelė – paplūdimys.

Gera savo aistrą numalšinti pasislėpus kopose, ant smėliuko šalia vandens telkinio, o vėliau atsigaivinti jūros bangose. O jei naktis giedra ir žvaigždėta – tai didesnės romantikos sunku ir tikėtis...

Meilės žaidimus galima tęsti ant stalo.

Svarbu seksu mėgautis saugiai – pasilikti daug erdvės sau, atitolinti aštrius daiktus – bei nesužeisti savo partnerio.

Jei kylate iki pat viršutinio aukšto – galite pasinaudoti liftu.

Neryškus apšvietimas, veidrodžiai, duslus mechanizmų gausmas gali įaudrinti bei suteikti šansą „greitukui“. Būkite garantuoti, kad liftas netikėtai nesustos ne tame aukšte...

Jei nebijote tamsos – galite užsukti į apleistą namą.

Juk čia niekas nesilanko, negali užklupti, nebent... vaiduokliai. Tikrai pajusite ekstremalaus sekso užtaisą, įspūdžiai išliks visam likusiam gyvenimui.

Draugų vestuvės.

Visi aplink išgėrę, atsipalaidavę, kodėl gi nepabėgti porai minutėlių. O jei užklups svečiai?! Adrenalino dozė garantuota.

Skrydis lėktuve.

Suvaidinkite, kad skubate į tualetą. Užsirakinkite ir pamaloninkite vienas kitą. Įsivaizduokite anapus durų susidariusią eilutę, tai turi dar labiau įkaitinti. Be to, seksas ore skamba labai neįprastai, nekasdieniškai. Reikia pasinaudoti gyvenimo teikiame proga.

Tėvų miegamasis.

Ši vieta yra ypatinga, jaudinanti ir šiek tiek gėdinga. Tikėkimės, kad mūsų gimdytojai neužklups vidury įkarščio...

Norisi tikėti, kad minėtos vietos padės pagerinti vaizduotę bei prisikurti neįprastų, kraują stingdančių vietų, kuriose mėgavimasis seksu taps neįprastas. Juk dažnas širdies plakimas, baimės jausmas skatina adrenalino išsiskyrimą, pakursto aistras.

Svarbu neužmiršti pačios sekso kokybės, kad nesumažėtų pasitenkinimo lygis. Patartina vilkėti patogius, lengvai nusivelkamus drabužius, saugotis aštrių, galinčių sužeisti daiktų. Taip padėsime sau – patirsime malonumą patys bei suteiksime naujų potyrių mylimajam.

Nors kiekvienas iš mūsų turi įvairių fantazijų, kurias įgyvendinti tikrai labai norisi, tačiau reikia išlikti kultūringiems kiekvienoje situacijoje, neužmiršti, kad mūsų aplinkoje yra labai daug žmonių, kurių dalį sudaro vaikai (juk nesinori sutraumuoti jaunų žmonių), būtina palaikyti švarą ir tvarką po meilės žaidimų.

Ekstremalus seksas yra ypatingas tuo, kad visada išlieka didelė tikimybė būti užkluptiems, pastebėtiems. Patartina bent retkarčiais „perlipti“ per save ir  išbandyti kažką naujo, kad turėtumėme šansą, kur tobulėti.

O jeigu trūksta drąsos ar pirmenybę teikiate tradicinėms vietoms, prisiminkite, kad garuojanti vakarienė žvakių šviesoje, taurė putojančio šampano, šokis skambant lyrinei muzikai, karšta vonia, žiedlapiais apibarstyta lova gali suteikti aistringą bei nepakartojamą naktį.

Rašyti komentarą