Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą
sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Aistros akimirka

Paskelbė admin 2017/03/06 0 Komentaras (-ai)

Aistros akimirka

Meilė yra vienas sudėtingiausių procesų mūsų prote ir širdyje. Kiekvienas žmogus šį jausmą supranta ir suvokia individualiai. Vieniems tai aistros pojūtis, kūniškas pasitenkinimas, o kitiems – pakilios emocijos ir puiki nuotaika. Galima numanyti, kad pilnatvę galima pasiekti atradus šių pojūčių „aukso viduriuką“.

Tikriausiai sutiks dauguma, kad esame bent kartą gyvenime pajutę geismą, kuris lyg stipri liepsna degintų iš vidaus. Šį aistros proveržį sunku apibūdinti, kadangi jaučiame ir išgyvename tai skirtingai. Svarbiausia meilės akimirką jaustis ypatingai, pakiliai. Reikėtų stengtis atsipalaiduoti, užmiršti rūpesčius ir problemas. Negalima galvoti apie pašalinius dalykus bei nuvertinti savo išvaizdos. Jeigu esame su mylimu žmogumi, reiškia turime kažką individualaus, patrauklaus. Tiesiog derėtų pasinerti į aistros sūkurį, suteikti malonumą ne tik sau, bet ir kitam žmogui. Nes norėdami būti laimingi patys, pirmiausiai laimę turime dalinti kitiems.

Jei eidami gatve ar būdami minioje žmonių, pajuntame stiprią trauką mylimajam – nepabijokime jam nusišypsoti, susikibti už rankų, pasibučiuoti, paskambinti ar parašyti laiškutį su žodeliais „myliu“, „laukiu“, „pasiilgau“. Pripažinkime, kad maži poelgiai kuria stebuklus. Gyvenimas per daug greitai skuba, todėl neverta slėpti savo jausmų, emocijų.

Meilė gali „pamaitinti“ ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Praleidę puikią naktį su mylimuoju, švytime, esame kupini gerų minčių, atsiminimų bei potyrių. Galime jausti pasitikėjimą savimi, užtrikrintumą, seksualumo bei entuziazmo proveržį. Mūsų darbingumo lygis išauga, stengiamės siekti užsibrėžtų tikslų.

Svarbu atminti, kad mūsų organizmas vadovaujasi vidiniu ritmu. Todėl reikėtų atsižvelgti į paros, metų, amžiaus laiką. Ne visada kūnas paklūsta protui. Nereikalaukime per daug iš savo partnerio, jauskime saiką, kitaip tariant, nenusivilkime tą išsvajotą akimirką... Geriau iš anksto neplanuoti meilės momento, jo reikia sulaukti netikėtai, nepasiruošus, juk tai gali dar labiau įaudrinti, suteikti aistros prieskonį.

Taigi, norėdami įsijausti į aistringas akimirkas, turime to karštai trokšti, fantazuoti, atsiverti, stengtis palikti įspūdį apie save, tiesiog sudominti kitą asmenį, parodyti, kaip karštai jį mylime, ilgimės, kiek daug galime dėl jo padaryti. Siekime visapusiško pasitenkinimo. Tiesiog mylėkime ir būkime mylimi!

Rašyti komentarą