Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą
sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Prailginti seksą

Paskelbė admin 2017/03/06 0 Komentaras (-ai)

Prailginti seksą

III-ajame mūsų eros amžiuje Romos imperija daug kariavo, stiprūs energingi atletiški romėnų kariai grobė aistringas karšto kraujo barbarų moteris, imperatorius Klaudijus II-asis net uždraudė romėnų vedybas, norėdamas gausesnio karių jaunų žavingų karių būrio – mat vedę vyrai neištikimi armijai. Krikščionių vyskupas Valentinas nepaisė įsakymų ir slapta sutuokdavo nepaklusnias meilučių poras – juk uždrausta meilė gardesnė. Ir už vyskupas, kaip ir pridera, buvo nubaustas mirtimi, dėl nepaklusnumo imperatoriui - bus jam celibato laikytis ir svetimų porelių džiaugsmais mėgautis. Taip šiai šventei, švenčiamai vasario 14-ąją prigijo Šv. Valentino vardas. Šv. Valentino diena pakeitė senovės Romėnų pagoniškas Luperkalijas, kurių metų įdegę romėnų vaikinai ir grakščiakojės juodaakės merginos galėdavo pagal seną paprotį susibėgti krūvon pievose, susipažinti ir žaisti erotinius žaidimus – vestuves, vaizduojančias žemės deivės ir dangaus dievo Jupiterio sąjungą.

Atšvęskite šią dieną, lyg senovės romėnų jaunuoliai: susiraskite uždraustą vietą, pažaiskite ir išmokite prailginti lytinį aktą! Ankstyvas vyro sėklos išsiveržimas neleidžia partneriams pasitenkinti ir atsipalaiduoti, moteris darosi pikta ir nervinga nes nespėja patirti orgazmo, o vyras prislėgtas. Vienos taisyklės kaip to išvengti nėra, tačiau yra keletas patarimų. Svarbiausia vienas kitam padėti:

  1. Galbūt jis viens iš tų vyrų, nuolat skubančių ir neproduktyviai švaistančių savo laiką. Visą darbo dienotvarkę būtina kruopščiai suplanuoti, o seksą į ją įtraukti kaip reguliarų ir būtiną tvarkaraštį. Fizinis nuovargis slopina jautrumą ir padės prailginti aktą.
  2. Spermos išsiliejimas įvyksta tuo anksčiau, kuo rečiau santykiaujama. Todėl mylėkitės dažniau! O juk vyrai dažniausiai tai daro atvirkščiai, norėdami tausotis ir nenuvilti žmonos tyčia sutrumpina lytinį aktą. Dažniau santykiaujant ir moteris dažniau patiria orgazmą. Tačiau reikia nepamiršti, jog nėra reikalo santykiauti, kai nėra noro.
  3. Pakartokite sex aktą, jei neužteko. Antrasis aktas truks ilgiau – ir žmona pakankamai pasitenkins, svarbiausia, jog ji dar nebus apsiraminusi po pirmojo akto. Šis metodas tinkamiausias po ilgo išsiskyrimo po išvykimų ar komandiruočių. Akto kartojimas patartinas ir per medaus mėnesį.
  4. Vyrams, kurių potraukis po išsiliejimo dingsta ilgam patartina akto metu aprimti sustabdant frikcijas (stumdymą).
  5. Veiksmingiausias – užspaudimo metodas. Partnerė dirgina varpą ranka iki pirmųjų išsiliejimo požymių, ir tuojau pirštu suspaudžia varpos galvutę toje vietoje, kur pavadėlis ribojasi su apyvarpę. Veiksmą pakartokite kelis kartus. Arba yra ir paprastesnis būdas - kelias savaites varpa nestumiama į makštį. Kai tik atsiranda geismas, po parengiamųjų glamonių žmona suima varpą ir slankiodama apyvarpę suranda būdą, labiausiai jaudinantį vyrą. Jam pajutus artėjantį išsiliejimą, moteris tuoj nutraukia veiksmus, atlikus procedūrą maždaug 3 kartus – tęsti iki galo! Tai ne vyro egoizmas žmonos atžvilgiu, o būtinybė, kad vėliau partneriai galėtų pasitenkinti. Vėliau galima taikyti frikcijų sulaikymo metodą. Tai buvo senovėje, o dabar tam yr skirtos sekso prekes.

Tai dar ne visi išvardyti lytinio akto prailginimo būdai, todėl laukite kito straipsnio!

Reikėtų neužmiršti, jog visa tai padės tik tuo atveju, jei partneriai nori nuoširdžiai vienas kitam padėti. Šlykštėjimasis ar mechnaninis dirginimas naudos neduos - mėgaukitės falo formos ypatumais! Lytiniam aktui trukdo perdėtas moters drovumas, barniai, meilės stoka, nenoras ką nors keisti, nes vyro lytinis aktyvumas nepageidaujamas. Viešumoj elkitės kaip dorovingi krikščionys, o lovoje, kaip pašėlę laukiniai pagonys (ir nesidrovėkite jei jus domina vibratoriai) - moteris it Žemės deivė, o vyras it Jupiteris vilgantis ją lietumi ir žaibais.

Rašyti komentarą