Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą
sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kaip išsirinkti tinkamą epiliatorių?

Paskelbė admin 2017/03/06 0 Komentaras (-ai)

Kaip išsirinkti tinkamą epiliatorių?

Kaip išsirinkti tinkamą epiliatorių?Atšilus orams, kuomet reikia vis mažiau ir lengvesnių rūbų, bene visos dailiosios lyties atstovės kelnes pasideda giliau į spintą, ištraukdamos šaltąjį sezoną spintoje laikytus sijonus ir sukneles. Atidengiant vis daugiau kūno, automatiškai tenka skirti daugiau dėmesio išvaizdai – atsiranda poreikis pašalinti nereikalingus plaukelius nuo kojų, rankų, bikini srities. Galimi du pasirinkimai – plaukeliai turi būti nuskutami arba išraunami. Plaukelių pašalinimas, juos nuskutant, vadinamas depiliacija, o pašalinimas kartu su svogūneliu – epiliacija. Nors depiliacija – pigesnis ir paprastesnis pasirinkimas, epiliavimas suteikia žymiai geresnį efektą, o glotni oda džiugina žymiai ilgiau. Kita vertus, epiliavimas – skausminga procedūra, tad nelabai tinka bijančioms skausmo, bet juk ko nepadarysi dėl grožio.

Epiliatoriai – puikus pasirinkimas toms, kurios nenori kas kelios dienos imti į rankas skustuvą ir šalinti sparčiai ataugančius plaukelius įvairiose kūno vietose. Plaukeliai pašalinami daugybės specialių pincetų pagalba. Pašalinami net gi labai trumpi plaukeliai.

Jums patinkantį epiliatorių galite įsigyti prekybos centre arba internetinėje parduotuvėje. Pirkti internetu – dažniausiai geresnis sprendimas, nes galima įsigyti puikią prekę už mažesnę kainą, tačiau trūkumas tas, jog ją pamatysite „gyvai“ tik nusipirkusios. Skirtingų gamintojų epiliatoriai skiriasi kaina, kokybe, funkcijų ir priedų įvairove, įkrovimu, skausmo šalinimo sistema, dizainu ir daugybe kitų dalykų. Populiariausi – „Philips“ ir „Braun“ epiliatoriai, tačiau perkami ir kitų firmų  prietaisai. Kainos – labai įvairios. Daugumos epiliatorių kaina 300 – 400 litų, tačiau galima įsigyti ir nesumokėjus 100 litų. Žinoma, kuo mažesnė kaina – tuo mažiau patogumų.

Svarbiausias dalykas renkantis epiliatorių – ar jame yra skausmo mažinimo sistema. Pigesni epiliatoriai neturi skausmo mažinimo sistemos, brangesniuose skausmas mažinamas masažuojant, šaldant, pučiant orą. Taip pat pigesniuose epiliatoriuose nėra plaunamosios galvutės. Epiliatoriai gali būti maitinami nuo tinklo arba įkraunami. Yra ir kombinuotų epiliatorių. Savaime aišku, jog patogiau naudoti įkraunamą belaidį epiliatorių. Jei jis atsparus vandeniui – dar geriau, nes galėsite atlikti procedūrą gulėdamos vonioje. Vanduo minkština odą ir plaukelių šalinimas palengvėja, tokiu būdu sumažėja skausmas. Dažniausiai epiliatoriai turi du greičio režimus – lėtesnį ir greitesnį, vieni jų gaminami su apšvietimu, kiti – be, taip pat vieni būna su veidrodėliu, kiti be jo. Jei norite šalinti plaukelius ne tik nuo kojų, Jums nebūtina pirkti atskiro epiliatoriaus skirtingoms kūno vietoms – galite įsigyti vieną epiliatorių tiek visam kūnui, tiek veido sričiai. Žinoma, toks epiliatorius brangesnis, tačiau tai yra pigiau, nei pirkti kelis atskirus prietaisus.

Nusprendusios įsigyti epiliatorių, neskubėkite jo pirkti – pasiskaitykite atsiliepimus, pakalbėkite su draugėmis, esant galimybei pabandykite pasinaudoti epiliatoriumi. Tuomet žinosite, ar verta jį įsigyti ir ar tikrai jį naudosite. Net jei iš pradžių procedūra skausminga, vėliau skausmas bus mažesnis, nes priprasite, o ataugę plaukeliai bus silpnesni ir lengviau pašalinami.

Rašyti komentarą