Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą
sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apmokėjimas

Už prekes galite atsiskaityti banko pavedimu:

Elektroninėje banko sistemoje suveskite el. paštu gautus mūsų rekvizitus ir užsakymo numerį. Jeigu esate SEB arba Swedbank bankų klientai, pinigus gausime po kelių minučių. Pervedimai iš kitų bankų gali užtrukti iki 24 valandų.

Webtopay.com/mokėjimai.lt

Pasirinkę apmokėjimą per mokėjimai.lt sistemą būsite automatiškai ten nukreipti ir nesudėtingai galėsite atlikti apmokėjimą.

Paypal

Mūsų parduotuvėje atsiskaityti galite visomis kreditinėmis Visa, Mastercard ir American Express mokėjimo kortelėmis.  Pasirinkus apmokėjimą per „PayPal“  automatiškai pateksite  į PayPal sistemos puslapį, kur lengvai apmokėsite užsakymą. PayPal duomenų lentelėje į el. pašto laukelį įveskite uabjurdas@gmail.com adresą.

Grynaisiais

Už prekes galite atsiskaityti grynaisiais mūsų parduotuvėje Savanorių pr. 65, Vilniuje,  arba kurjeriui pristačius prekes į namus. Klientai, užsakantys prekes į užsienio šalis, negali pasirinkti šios opcijos. 

 

Šiaulių banko lizingas

 

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti prekių išsimokėtinai Šiaulių banko lizingo pagalba. Apsilankius pas mus parduotuvėje sudarysime sutartis ir suteiksime visą informaciją apie mokėjimą.

Taip pat galite atsiskaityti MoneyGram pinigų perlaidos sistema. Dėl visų detalių norint atsiskaityti šiuo būdu, kreipkitės el.paštu info@intymu.com arba telefonu +37060577378

Iškilus klausimams kreipkitės telefonu +37060577378 arba el. paštu info@intymu.com

  • ·         Mūsų parduotuvės rekvizitai:

Pardavėjas: UAB Jurdas

A/S Nr.: LT58 7044 0600 0775 5465

Banko kodas: 70440

Bankas: AB SEB bankas

Tarptautinis

IBAN: IBAN

BIC:BIC

Mokėjimo paskirtis : jūsų užsakymo numeris

  • ·         Pardavėjas: UAB Jurdas

A/S Nr.: LT07 7300 0101 3408 1769

Banko kodas: 73000

Bankas: AB SWED bankas

Tarptautinis

IBAN: IBAN

BIC: BIC

Mokėjimo paskirtis : jūsų užsakymo numeris

Galima isigyti prekes ir už jas susimokėti kortele arba grynais adresu Savanorių pr. 59,  Vilnius