Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą
sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Prekių pristatymas

Prekės siuntimas.

Jei užsakymas yra apmokamas iki 13 val., siuntinys paruošiamas ir išsiunčiamas tą pačią dieną.

Prekės siuntimo pakuotė.

Konfidencialumas ir paslaugų kokybė – mums svarbiausia, tad visas sekso prekes, kurios yra išsiunčiamos, yra supakuotos neutraliose nepermatomose pakuotėse, tad niekas nematys ir neįtars, koks siuntos turinys. Ant jos nėra jokių žymių ar užrašų apie pakuotės turinį. Siuntėjas nurodomas juridinis asmuo, todėl nei kurjeris, nei pašto darbuotojai tikrai nežinos, kokį siuntinį gavote.

PREKES PRISTATYMO BŪDAI

Užsakymo metu, prieš apmokėjimą, pasirinkite kokių būdu norite gauti užsakomas erotines prekes. Siunčiame keliais būdais :

PREKĖS PRISTATYMAS PAŠTU.

Paštu siunčiame registruotas pirmenybines arba nepirmenybines siuntas. Pirmenybinės siuntos keliauja 1-2 d.d., nepirmenybinės siuntos keliauja nuo 2 iki 5 d.d. Pasirenkant pristatymą paštu nurodykite, ar norite, kad paštininkas pristatytų siuntinį Jums į namus, ar norite gauti siuntą iki pareikalavimo. Tai reiškia, kad į namus negausite jokių pranešimų apie atkeliavusią siuntą, tad artimieji net nežinos, kad Jūs gavote prekes ir tik Jums apie šią siuntą bus pateikta informacija elektroniniu paštu. Užsakant ir siunčiantis sekso prekes paštu, gausite specialų siuntos kodą, kurį įvedę svetainėje www.post.lt galėsite atsekti siuntos buvimo vietą. Jeigu pasirenkate pristatymą į namus, paštininkas pristatys siuntinį Jums tiesiai į rankas, tačiau jeigu Jūsų nebus namuose, paštininkas paliks jums pranešimą, o siuntinys keliaus į paštą, kur galėsite jį atsiimti 30 dienų bėgyje, pateikę asmens dokumentą.

Į užsienio šalis siuntas per Lietuvos paštą siunčiame tik į namus. 

PREKĖS PRISTATYMAS KURJERIU.

Pasirinkus šį siuntimo būdą, siunta bus perduota  kurjerių tarnybai, kuri prieš pristatnt prekę (per 1-2 d.d.) Jums paskambins ir susitars dėl prekės pristatymo.  Pristatant sekso prekes kurjeriu, galite pasirinkti apmokėjimą grynaisiais pristatymo metu. PASTABA - tiek su pinigų paėmimu tiek be jo, kurjerių tarnyba siuntas pristato tik Lietuvos teritorijoje. 

PREKĖS PRISTATYMAS PER 24 VALANDAS.

Jeigu norite gauti siuntinį per 24 valandas arba tą pačią dieną, pasirinkite šią opciją. TAČIAU visada įsitikinkite, kad norimą užsakyti prekę turime sandėlyje. Tokios prekės pažymėtos kaip pristatomos per 2 d.d.. Jūsų siuntinys bus perduotas autobusų stoties Siunta24 tarnybai.  Užsakius šią paslaugą, su Jumis susisieks vadybininkas ir informuos apie visą siuntimą. Kai perduosime siuntą Siuntos24 tarnybai, atsiųsime siuntos kodą, kuriuo puslapyje www.siunta24.lt puslapyje galėsite atsekti sekso prekės buvmo vietą.

PREKĖS SIUNTIMAS PAŠTU Į UŽSIENĮ.

Sekso prekes siunčiame ir į užsienį, registruotu paštu. Užsakant ir siunčiantis sekso prekes paštu, gausite specialų siuntos kodą, kurį įvedę svetainėje www.post.lt galėsite atsekti siuntos buvimo vietą.  Parduotuvė www.intymu.com siunčia prekes į užsienio šalis: ES , Norvegiją, JAV.

   

                                   

 Prekių siuntimas ir pristatymas

 

 

 

 

Siuntimo būdai

Pristatymo laikas

 

Pristatymo kaina

 

Nemokamas pristatymas perkant daugiau nei už:

Lietuvoje

Lietuvos paštu (registruota siunta)

2-5 d.d.

Nemokamai

----

Lietuvoje

Lietuvos paštu (registruota pirmenybinė siunta)

1-2 d.d.

2,90  

29 €

Lietuvoje

Kurjeriu (atsiskaitant bankiniu pavedimu)

1-2 d.d.

2,49 

43 

Lietuvoje

 

Kurjeriu (atsiskaitant grynaisiais pristatymo metu)

1-2 d.d.

4,40 €

----

Lietuvoje

Skubi siunta Siunta24 tarnyba ( autobusų stoties paslaugos)

Iki 24 valandų

4,40 

----

Užsienyje

Paštu (registruota siunta)

5 d.d.

7,25 

----